Klinika StomaDer to doskonale wyposażone gabinety, w których oprócz dążenia do zdrowego uśmiechu nie spotka Was nic nieprzyjemnego. Jesteśmy profesjonalistami oferującymi pełen zakres usług stomatologicznych dla każdego. Nasza fachowa opieka nie pozbawiona troski minimalizuje stres i zapewnia o wiele lepszy komfort zabiegów.

Nasi lekarze to fachowcy wyspecjalizowani w swoich dziedzinach, co sprawia, że trafnie definiują problem i dobierają najlepsze, skuteczne i nowoczesne leczenie. Nasze gabinety znacznie różnią się od tych, które wielu z Państwa miało okazję widzieć w innych miejscach. Wyróżnia nas zaawansowana technologia, niebywała estetyka i dbałość o najmniejsze szczegóły. Dołożyliśmy starań, by posiadany sprzęt był najnowszym, wyróżniającym się przede wszystkim jakością i szerokim spectrum możliwości leczenia. Posiadamy mikroskopy zabiegowe, mikrosilniki implantologiczne czy nowoczesne unity stomatologiczne. Dysponujemy własną pracownią rentgenowską wyposażoną w aparaturę o minimalnym promieniowaniu.

Regularnie uczestniczymy w międzynarodowych konferencjach, a także szkoleniach i sympozjach. Nabytą wiedzą wdrażamy w swoich działaniach dając naszym pacjentom lepsze metody leczenia.